Szafki nocne

Szafki nocne

Aktywne filtry

Szafka nocna HAWANA H01

Normalna cena 1 253 zł -6% 1 178 zł
Komoda w kolorze piaskowym oraz nogami ze stali nierdzewnej. Produkt posiada dwoje otwieranych drzwi oraz trzy szuflady z systemem sof-close. Prosta forma z niebanalnym chromowanym akcentem nada każdemu wnętrzu subtelności i elegancji.
  • -6%

Hudson H15 Szafka nocna

Normalna cena 1 890 zł -5% 1 796 zł

Szafka nocna w styli modern classic w kolorze białym, wyróżniająca się parametrycznymi frontami, które nadają całości prostej formy unikatowy charakter. Produkt posiada nogi ze stali nierdzewnej oraz dwie szuflady z systemem sof-close.

  • -5%

Adesso ADESB02 Szafka nocna

Normalna cena 699 zł -5% 664 zł
Szafka w stylu retro z oryginalnymi frontami z litego drewna w różnych odcieniach. Fronty są o posiadają strukturą 3D i różnorodną fakturę powierzchni drewna, pełnią również funkcją uchwytów krawędziowych. Szafka posiada metalowe nogi w kolorze czarnym.
  • -5%

Maze MAZB02 Szafka nocna

Normalna cena 699 zł -5% 664 zł
Szafka drewniana w stylu retro, wykonana z wysokiej jakości szczotkowanego drewna akacji egzotycznej, z metalowym prostym uchwytem. Fronty posiadają strukturą 3D. Metalowe proste nóżki koloru czarnego w półmacie zakończone złotym akcentam.
  • -5%

Flow FLOB02A Szafka nocna

Normalna cena 899 zł -5% 854 zł
Szafka drewniana w stylu loftowym, wykonana z wysokiej jakości szczotkowanego drewna akacji egzotycznej, z frezowanym uchwytem. Proste, przecierane metalowe nogi w kolorze grafitowym w ciepłym odcieniu. Szuflada wyłożona aksamitem.
  • -5%

Flow FLOB02B Szafka nocna

Normalna cena 999 zł -5% 949 zł
Szafka drewnioana w stylu loftowym, wykonana z wysokiej jakości szczotkowanego drewna akacji egzotycznej, z frezowanym uchwytem. Proste, przecierane metalowe nogi w kolorze grafitowym w ciepłym odcieniu, tworzą korpus całej bryły.
  • -5%