Biurka

Biurka

Aktywne filtry

Capella CAPHO01D Biurko

Normalna cena 1 399 zł -5% 1 329 zł
Biurko w stylu retro, wykonane z drewna akacji egzotycznej, uchwyty w unikatowym kolorze Tundra Grey. Fronty posiadają strukturą 3D z lekkim akcentem poziomych lameli. Metalowe proste nóżki w ciemnym graficie. Szuflady wyłożone aksamitem.
  • -5%

Soho SH15 Biurko

Normalna cena 2 890 zł -5% 2 746 zł
Biurko w kolorze dąbowym, to połączenie prostej formy z eleganckim akcentem w postaci nóg ze szkła hartowanego z widocznym chromowanym łączeniem. Idealna propozycja dla osób szukających ekskluzywnych mebli w wysokim standardzie.
  • -5%

Flow FLOHO01D Biurko

Normalna cena 2 599 zł -5% 2 469 zł
Oryginalne w pełni drewniane biurko w stylu loftowym, wykonane z wysokiej jakości szczotkowanego drewna akacji egzotycznej, z frezowanymi uchwytami. Proste, przecierane metalowe nogi w kolorze grafitowym w ciepłym odcieniu. Szuflady wyłożone aksamitem.
  • -5%

Soho SH13 Biurko

Normalna cena 3 990 zł -5% 3 791 zł
Biurko w kolorze orzecha z drewnianą okleiną, to połączenie prostej formy z eleganckim akcentem w postaci nóg ze szkła hartowanego z widocznym chromowanym łączeniem. Idealna propozycja dla osób szukających ekskluzywnych mebli w wysokim standardzie.
  • -5%

KOMODA, KONSOLA BAROCCO NEW BN12 POŁYSK

Normalna cena 2 478 zł -6% 2 329 zł

Konsolka w wysokim połysku sama w sobie prezentuje się wyjątkowo, ale także może pełnić praktyczną rolę jako miejsce do przechowywania drobiazgów lub zdobienia przestrzeni. Wąska konsola glamour to doskonały wybór dla osób, które pragną dodać odrobinę blasku i elegancji do swojego wnętrza, jednocześnie zachowując Funkcjonalność. Piękne gięcia, kryształowe uchwyty , ludwikowskie wysokie nogi, jeszcze bardziej podkreślają jej luksusowy charakter.

  • -6%

Dijon DI11B Biurko

Normalna cena 1 699 zł -5% 1 614 zł
Biurko na giętych nóżkach w klimacie prowansalskim, w kolorze szaromiętowym. Powierzchnia mebla wykończona jest na gładko z widoczną strukturą drewna. Produkt posiada blat z frezowanymi, przecieranymi krawędziami, ozdobne metalowe uchwyty.
  • -5%

Limena LI2716 Biurko

Normalna cena 1 380 zł -5% 1 311 zł
Biurko w stylu prowansalskim ręcznie malowane, na toczonych nóżkach, posiada ozdobne metalowe uchwyty w kolorze mosiędzu. Korpus w kolorze kremowego półpołysku z przetarciami, szczotkowany blat z frezowanymi krawędziami jest w kolorze brązowym.
  • -5%