Lista produktów według marki CEGLEWSKI

Włoski klasyczny styl i odważna awangarda. To meble firmy Ceglewski.

Fabryka Mebli Sławomir Ceglewski, założona w 1993 roku, rozwinęła się w jedno z najbardziej dynamicznych przedsiębiorstw w branży meblarskiej w Zachodniej Polsce. Obecnie w zakładzie w siedzibie firmy w Słupcy (woj. Wielkopolskie) zatrudnionych jest 85 pracowników. Silna pozycja naszego przedsiębiorstwa na lokalnym rynku jest konsekwencją naszej filozofii tworzenia wyłącznie produktów wysokiej jakości, które są w stanie zaspokoić żądania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wciąż planujemy nowe inwestycje i rozwój naszego przedsiębiorstwa. W trosce o zadowolenie naszych klientów chcemy być coraz lepsi. Nasza wiarygodność może zostać potwierdzona przez zadowolonych partnerów Fabryki Mebli Ceglewski- działających tak w Polsce, jak i za granicą.

Kładziemy bardzo duży nacisk na jakość materiałów używanych w procesie produkcji naszych wyrobów. Jedynym dostawcą drewna dla F. M. S. Ceglewski jest przedsiębiorstwo Polskie Lasy Państwowe, które gwarantuje nie tylko najwyższą jakość, ale także w pełni ekologiczny proces pozyskiwania tego surowca. Fabryka Mebli Ceglewski, zatrudnia błyskotliwych projektantów, których kreatywność dała podstawy sukcesu przedsiębiorstwa.

Aktywne filtry