Rzeźbione meble w stylu francuskim LivinHill lite drewno krem ecru

DIJON LIV

Kolekcja Dijon to meble stworzone dla miłośników przytulnych wnętrz utrzymanych w jasnej kolorystyce. Urokliwe gięte nóżki, piękne rzeźbienia i pastelowe kolory - to charakterystyka mebli z tej wyjątkowej kolekcji. Wykonane są z drewna jesionowego oraz brzozowego z dbałości o najdrobniejsze detale.

Aktywne filtry

Dijon DI52 Szafka

Normalna cena 1 490 zł -5% 1 416 zł
Szafka z lustrem na giętych nóżkach w klimacie prowansalskim, w kolorze bieli antycznej. Powierzchnia mebla wykończona jest na gładko z widoczną strukturą drewna. Produkt posiada blat z frezowanymi, przecieranymi krawędziami, ozdobne metalowe uchwyty.
  • -5%

Dijon DI42 Komoda

Normalna cena 1 699 zł -5% 1 614 zł
Komoda na giętych nóżkach w klimacie prowansalskim, w kolorze bieli antycznej. Powierzchnia mebla wykończona jest na gładko z widoczną strukturą drewna. Produkt posiada blat z frezowanymi, przecieranymi krawędziam.
  • -5%

Dijon DI35 Komoda

Normalna cena 2 699 zł -5% 2 564 zł
Komoda na giętych nóżkach w klimacie prowansalskim, w kolorze bieli antycznej. Powierzchnia mebla wykończona jest na gładko z widoczną strukturą drewna. Produkt posiada blat z frezowanymi, przecieranymi krawędziami, ozdobne metalowe uchwyty.
  • -5%

Dijon DI48 Komoda

Normalna cena 3 599 zł -5% 3 419 zł
Komoda na giętych nóżkach w klimacie prowansalskim, w kolorze bieli antycznej. Powierzchnia mebla wykończona jest na gładko z widoczną strukturą drewna. Produkt posiada blat z frezowanymi, przecieranymi krawędziami, ozdobne metalowe uchwyty.
  • -5%

Dijon DI31 Kredens

Normalna cena 4 899 zł -5% 4 654 zł
Kredens na giętych nóżkach w klimacie prowansalskim, w kolorze bieli antycznej. Powierzchnia mebla wykończona jest na gładko z widoczną strukturą drewna. Produkt posiada blat i wieniec z frezowanymi, przecieranymi krawędziami, ozdobne metalowe uchwyty.
  • -5%

Dijon DI13 Stół 120cm

Normalna cena 1 999 zł -5% 1 899 zł
Stół okrągły na jednej toczonej nodze w klimacie prowansalskim, w kolorze bieli antycznej. Powierzchnia mebla wykończona jest na gładko z widoczną strukturą drewna. Produkt posiada blat z frezowanymi, przecieranymi krawędziami.
  • -5%

Dijon DI51 Komoda RTV

Normalna cena 2 799 zł -5% 2 659 zł
Komoda rtv na giętych nóżkach w klimacie prowansalskim, w kolorze bieli antycznej. Powierzchnia mebla wykończona jest na gładko z widoczną strukturą drewna. Produkt posiada blat z frezowanymi, przecieranymi krawędziami, ozdobne metalowe uchwyty.
  • -5%

Dijon DI42K Szafa

Normalna cena 4 199 zł -5% 3 989 zł
Szafa na giętych nóżkach w klimacie prowansalskim, w kolorze bieli antycznej. Powierzchnia mebla wykończona jest na gładko z widoczną strukturą drewna. Produkt posiada front z frezowanymi, przecieranymi krawędziami, ozdobne metalowe uchwyty.
  • -5%

Dijon DI54 Konsola

Normalna cena 1 690 zł -5% 1 606 zł
Konsola z lustrem na giętych nóżkach w klimacie prowansalskim, w kolorze bieli antycznej. Powierzchnia mebla wykończona jest na gładko z widoczną strukturą drewna. Produkt posiada blat z frezowanymi, przecieranymi krawędziami.
  • -5%