Transport i dostawa

 

Informacje o doręczeniu przesyłki
O nadanej przesyłce informujemy przynajmniej jeden dzień przed jej doręczeniem. Zazwyczaj odbywa się to drogą telefoniczną w której Klient potwierdza lub odmawia jej przyjęcia. W przypadku odmowy, ustalany jest przez naszego pracownika nowy termin doręczenia.

001a 

 

 

Indywidualna wycena transportu
Przy zamówieniach mebli zmontowanych (niektóre meble drewniane, fornirowane) transport odbywa się naszym transportem firmowym. W tym przypadku cena za usługę logistyczną, ustalana jest indywidualnie.

002a

 

 

Nie wnosimy przesyłek cięższych niż 30 kg
Zgodnie z obowiązującym prawem, pracownik operatora logistycznego ma obowiązek wnieść paczkę do maksymalnej wagi 30 kg. Jeśli Twoje paczki są cięższe, nie zostaną wniesione. Nie są również świadczone dodatkowe usługi w tym zakresie.

003a

 

 

Ceny kilku sztuk
Nie zawsze sumujemy cenę za każdą kolejną paczkę. Z uwagi na małe gabaryty paczek (mebli do samodzielnego montażu) istnieje możliwość obniżenia kosztów transportu.

004

Procedury odbioru przesyłki:

  • Pracownik operatora logistycznego lub nasz pracownik ma obowiązek wydać towar z auta, nie ma obowiązku wnosić go do domu klienta.
  • Podczas odbioru upewnij się, że opakowania nie zawierają uszkodzeń mechanicznych.
  • W momencie stwierdzenia jakichkolwiek niezgodności np. uszkodzenie opakowania przesyłki, podpisz list przewozowy z adnotacją "opakowanie uszkodzone". Następnie rozpakuj przesyłkę i w obecności kuriera sprawdź, czy jej zawartość nie jest uszkodzona. Jeśli stwierdzisz uszkodzenia elementów wypełnij z pracownikiem protokół szkody. Tylko protokół szkody wypełniony przy odbiorze będzie podstawą do dalszej reklamacji.
  • Sprawdź zawartość przesyłki pod kątem zgodności z zamówieniem (np, kolor, ilość elementów/brył), o wszelkich niezgodnościach natychmiast nas poinformuj.
  • Jeśli po odbiorze przesyłki stwierdzisz braki, uszkodzenia, niezgodności, złóż reklamacją za pośrednictwem naszej strony: Formularz reklamacyjny.
  • Pamiętaj, że w momencie podpisania dokumentu odbioru na Ciebie przechodzi odpowiedzialność za uszkodzenia rzeczy sprzedanej.
 
Korzystamy z plików cookies, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie oraz w celach statystycznych. Dalsze korzystanie z tej strony, bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies, oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia i wyłączyć przechowywanie ciasteczek - więcej informacji znajdziesz w dokumentacji swojej przeglądarki internetowej.