Dziecko

Dziecko

Aktywne filtry

ZESTAW FILO

Cena 7 510,00 zł
Kolekcja mebli FILO to naturalne drewno sosnowe. W opcji dostępne uchwyty dla: -chłopca w kolorach: niebieski, zielony, żółty -dziewczynki w kolorach: amarant, pomarańcz, żółty W OPCJI WYBÓR ZESTAWU ZNAJDUJĄ SIĘ POSZCZEGÓLNE ELEMENTY KOLEKCJI.

Fotel młodzieżowy SPIKE

Cena 0,00 zł
Fotel dziecięcy, młodzieżowy - tkanina membranowa/siatka kolor: popiel, zieleń, róż, fiolet

ZESTAW MINI

Cena 3 780,00 zł
Kolekcja mebli MINI to drewniane fronty i MDF. W OPCJI WYBÓR ZESTAWU ZNAJDUJĄ SIĘ POSZCZEGÓLNE ELEMENTY KOLEKCJI.

ZESTAW NOSTALGIA

Cena 4 000,00 zł
Kolekcja mebli NOSTALGIA to rustykalne meble z naturalnego drewna sosnowego. W OPCJI WYBÓR ZESTAWU ZNAJDUJĄ SIĘ POSZCZEGÓLNE ELEMENTY KOLEKCJI.

KOMODA IN STYLE 27

Cena 1 800,00 zł 0%

Bogato zdobione profile, zaokrąglone kształty, szlachetny wygląd, … ponadczasowe piękno kolekcji IN STYLE stworzą wytworny charakter Twojego mieszkania!

ZESTAW MARSYLIA

Cena 4 300,00 zł
Kolekcja mebli MARSYLIA to naturalne drewno sosnowe. Kolekcja dostępna również w wersji wykonanej z płyty MDF. W OPCJI WYBÓR ZESTAWU ZNAJDUJĄ SIĘ POSZCZEGÓLNE ELEMENTY KOLEKCJI.

ZESTAW BARCELONA

Cena 4 222,00 zł
Kolekcja mebli Barcelona to naturalne drewno sosnowe.

ZESTAW PAROLE

Cena 2 500,00 zł
Kolekcja mebli PAROLE meble wykonane z płyty MDF lakierowanej na kolor biały. Uchwyty białe, zielone lub brązowe. Nadruk: kokardy lub koniki.

ZESTAW TOTO

Cena 3 757,00 zł
Kolekcja mebli TOTO to naturalne drewno sosnowe i MDF. Uchwyty i nóżki: - dla dziewczynki róż - dla chłopca morski W OPCJI WYBÓR ZESTAWU ZNAJDUJĄ SIĘ POSZCZEGÓLNE ELEMENTY KOLEKCJI.

Fotel młodzieżowy PLAY

Cena 0,00 zł
Fotel dziecięcy, młodzieżowy - tkanina membranowa kolor: niebiesko-czarny, różowo-czarny, zielono-czarny, pomarańczowo-czarny