Meble loftowe industrialne lite drewno dębowe

INDUS LIV

Kolekcja Indus  to meble w stylu loftowym i industrialnym, łączące prostą formę stalowej, ciemno-grafitowej konstrukcji oraz naturalnych drewnianych blatów i frontów z niezwykłym zdobieniem w postaci intarsji.

Aktywne filtry

Indus IN04-0 Stolik

Normalna cena 980 zł -5% 931 zł
Wysokiej jakości loftowy stolik w kolorze ciemnografitowym, osadzony na stalowej konstrukcji. Blat z intarsją w kształcie X wykonany jest z litego drewna białego dębu z wyraźną strukturą w naturalnym kolorze.
  • -5%

Indus IN25-0 Stolik RTV

Normalna cena 2 280 zł -5% 2 166 zł
Wysokiej jakości loftowa stolik rtv w kolorze ciemnografitowym, osadzona na stalowej konstrukcji. Blat z intarsją w kształcie X wykonany jest z litego drewna białego dębu z wyraźną strukturą w naturalnym kolorze. Produkt posiada dwie otwarte półki.
  • -5%

Indus IN06-0 Konsola

Normalna cena 2 180 zł -5% 2 071 zł
Wysokiej jakości loftowa konsola w kolorze ciemnografitowym, osadzona na stalowej konstrukcji. Blat z intarsją w kształcie X wykonany jest z litego drewna białego dębu z wyraźną strukturą w naturalnym kolorze.
  • -5%

Indus IN09-0 Stół 125cm

Normalna cena 3 980 zł -5% 3 781 zł
Wysokiej jakości loftowy stół okrągły na ciemnografitowym, stalowym stelażu o podstawie w kształcie X. Okrągły blat z intarsją w kształcie X wykonany jest z litego drewna białego dębu z wyraźną strukturą w naturalnym kolorze.
  • -5%

Indus IN29-5 Regal

Normalna cena 2 880 zł -5% 2 736 zł
Wysokiej jakości loftowy regał na ciemnografitowych, stalowych nogach w kształcie trapezu. Półki wykonane są z litego drewna białego dębu z wyraźną strukturą w naturalnym kolorze. Produkt posiada pięć półek.
  • -5%