Drewniany fornirowany w wysokim połysku a może matowy stolik RTV do salonu

Komody RTV

Aktywne filtry

Komoda HAWANA H08

Normalna cena 2 812 zł -6% 2 643 zł

Komoda w styli modern classic w kolorze białym, wyróżniająca się parametrycznymi frontami, które nadają całości prostej formy unikatowy charakter. Produkt posiada nogi ze stali nierdzewnej oraz sześć szuflad z systemem sof-close.

 • -6%

Komoda HAWANA H07

Normalna cena 2 582 zł -6% 2 427 zł

Komoda w styli modern classic w kolorze orzecha włoskiego, wyróżniająca się parametrycznymi frontami, które nadają całości prostej formy unikatowy charakter. Produkt posiada nogi ze stali nierdzewnej oraz sześć szuflad z systemem sof-close.

 • -6%

Szafka TV HAWANA H03

Normalna cena 1 967 zł -6% 1 849 zł

Komoda w styli modern classic w kolorze orzecha włoskiego, wyróżniająca się parametrycznymi frontami, które nadają całości prostej formy unikatowy charakter. Produkt posiada nogi ze stali nierdzewnej.

 • -6%

Szafka TV HAWANA H02

Normalna cena 2 224 zł -6% 2 091 zł

Komoda w kolorze czarnym w połączeniu z nogami w odcieniu różowego złota. Korpus wyróżnia się widoczną strukturą drewna oraz uchwytami szuflad licującymi się z podstawę nóg komody. Produkt posiada cztery szuflady z systemem soft-close.

 • -6%

Hudson H12 Komoda RTV

Normalna cena 2 699 zł -5% 2 564 zł

Komoda rtv w styli modern classic w kolorze piaskowym, wyróżniająca się parametrycznymi frontami, które nadają całości prostej formy unikatowy charakter. Produkt posiada nogi ze stali nierdzewnej oraz trzy szuflady z systemem sof-close.

 • -5%

Massa MASL01 Komoda RTV

Normalna cena 1 599 zł -5% 1 519 zł
Komoda drewniana w stylu modern vintage, wykonana z wysokiej jakości szczotkowanego drewna akacji egzotycznej, z metalowymi, ergonomicznymi uchwytami, które są częścią designu lameli. Fronty posiadają strukturą 3D z lekkim akcentem lamelowym.
 • -5%

Adesso ADESL01 Komoda RTV

Normalna cena 1 499 zł -5% 1 424 zł
Komoda w stylu retro z oryginalnymi frontami z litego drewna w różnych odcieniach. Fronty są o posiadają strukturą 3D i różnorodną fakturę powierzchni drewna, pełnią również funkcją uchwytów krawędziowych. Komoda posiada metalowe nogi w kolorze czarnym.
 • -5%

Flow FLOL01A Komoda RTV

Normalna cena 690 zł -5% 656 zł
Komoda drewniana w stylu loftowym, wykonana z wysokiej jakości szczotkowanego drewna akacji egzotycznej, z frezowanym uchwytem. Proste, przecierane metalowe nogi w kolorze grafitowym w ciepłym odcieniu, tworzą korpus całej bryły.
 • -5%

Maze MAZL01-160 Komoda RTV

Normalna cena 1 699 zł -5% 1 614 zł
Komoda drewniana w stylu retro z wysokiej jakości szczotkowanego drewna akacji egzotycznej, z metalowym uchwytem. Fronty posiadają strukturą 3D. Metalowe proste nóżki w koloru czarnego w półmacie zakończone złotym akcentam.
 • -5%

Ashton ASTL01 Komoda RTV

Normalna cena 3 090 zł -5% 2 936 zł
Komoda z litego szczotkowanego drewna, w stylu retro, vintage i boho, o pięknym brązowym zabarwieniu z uchwytami w kolorze mosiędzu. Komoda jest w pełni drewniana i posiada dwie szuflady, dwie półki z przesuwnymi drzwiami z intarsją w jodełką.
 • -5%

Maze MAZL01-200 Komoda RTV

Normalna cena 1 999 zł -5% 1 899 zł
Komoda dreniana w stylu retro z wysokiej jakości szczotkowanego drewna akacji egzotycznej, z metalowym uchwytem. Fronty posiadają strukturą 3D. Metalowe nóżki w koloru czarnego w półmacie zakończone złotym akcentam.
 • -5%

Rose Hill RH05 Komoda RTV

Normalna cena 2 990 zł -5% 2 841 zł
Komoda rtv w stylu modern classic w kolorze cementowej zieleni z kontrastującymi nogami w kolorze złota wykonane ze stali nierdzewnej. Korpus z płyty MDF w połysku. Fronty 3D w połączeniu z minimalistyczną formą bryły tworzą harmonijna całość.
 • -5%

Hudson H11 Komoda RTV

Normalna cena 2 599 zł -5% 2 469 zł
Komoda rtv w styli modern classic w kolorze białym, wyróżniająca się parametrycznymi frontami, które nadają całości prostej formy unikatowy charakter. Produkt posiada nogi ze stali nierdzewnej oraz trzy szuflady z systemem sof-close.
 • -5%

Cesena CE02 Regał

2 115 zł
Regał w stylu klasycznym na prostych nóżkach, posiada ozdobne metalowe uchwyty koloru mosiędzu. Korpus koloru czarnego w półmacie z przetarciami, wieniec z frezowanymi krawędziami koloru czarnego w półmacie z przetarciami z widoczną strukturą drewna.