Francuskie meble LivinHill shabby chic drewniane prowansalskie

LIMENA LIV

LIMENA to elegancja i urok klasycznego wnętrza, urządzonego we francuskim stylu. Subtelne linie i klasyczna forma mebli tworzą wyjątkową, przytulną przestrzeń.

Aktywne filtry

Limena LI825 Szafka

Normalna cena 780 zł -5% 741 zł
Szafka ręcznie malowana w stylu prowansalskim na giętych nóżkach, posiada metalowe uchwyty w kolorze mosiędzu. Korpus w kolorze kremowy półpołysk z przetarciami, szczotkowany blat z frezowanymi krawędziami w kolorze brązowym z widoczną strukturą.
 • -5%

Limena LI858 Komoda

Normalna cena 2 080 zł -5% 1 976 zł
Komoda ręcznie malowana w stylu prowansalskim na giętych nóżkach, posiada uchwyty w kolorze mosiędzu. Korpus w kolorze kremowy półpołysk z przetarciami, szczotkowany blat z frezowanymi krawędziami w kolorze brązowym z widoczną strukturą.
 • -5%

Limena LI2762 Komoda

Normalna cena 2 780 zł -5% 2 641 zł
Komoda w stylu prowansalskim, ręcznie malowana na giętych nóżkach, posiada ozdobne metalowe uchwyty w kolorze mosiędzu. Korpus w kolorze kremowego półpołysku z przetarciami, szczotkowany blat z frezowanymi krawędziami jest z widoczną strukturą.
 • -5%

Limena Olive LIO841 Konsola

Normalna cena 1 780 zł -5% 1 691 zł
Konsola w stylu prowansalskim na giętych nogach, z ozdobnymi metalowymi uchwytami w kolorze mosiędzu. Korpus w kolorze oliwkowym, półpołysk z przetarciami, szczotkowany blat z frezowanymi krawędziami w kolorze brązowym z widoczną strukturą.
 • -5%

Limena Olive LIO830 Konsola

Normalna cena 1 580 zł -5% 1 501 zł
Konsola w stylu prowansalskim na prostych nogach, z ozdobnymi metalowymi uchwytami w kolorze mosiędzu. Korpus w kolorze oliwkowym, półpołysk z przetarciami, szczotkowany blat z frezowanymi krawędziami w kolorze brązowym z widoczną strukturą.
 • -5%

Limena LI828 Stolik

Normalna cena 780 zł -5% 741 zł
Stolik ręcznie malowany na jednej nodze w stylu prowansalskim, koloru kremowego z przetarciami w półpołysku. Blat okrągły szczotkowany , krawędzie frezowane, koloru brązowego z widoczną strukturą.
 • -5%

Limena LI841 Konsola

Normalna cena 1 399 zł -5% 1 329 zł
Konsola z nadstawką ręcznie malowana w stylu prowansalskim na giętych nóżkach, posiada uchwyty w kolorze mosiędzu. Korpus jest w kolorze kremowy półpołysk z przetarciami, szczotkowany blat z frezowanymi krawędziami w kolorze brązowym z widoczną strukturą.
 • -5%

Limena LI836 Komoda RTV

Normalna cena 1 880 zł -5% 1 786 zł
Komoda rtv ręcznie malowana w stylu prowansalskim na giętych nóżkach, posiada metalowe uchwyty w kolorze mosiędzu. Korpus w kolorze kremowy półpołysk z przetarciami, szczotkowany blat z frezowanymi krawędziami jest w kolorze brązowym z widoczną strukturą.
 • -5%

Limena LI830 Konsola

Normalna cena 1 299 zł -5% 1 234 zł
Konsola ręcznie malowana w stylu prowansalskim na toczonych nóżkach, posiada metalowe uchwyty w kolorze mosiędzu. Korpus jest w kolorze kremowy półpołysk z przetarciami, szczotkowany blat z frezowanymi krawędziami w kolorze brązowym z widoczną strukturą.
 • -5%

Limena LI823 Konsola

Normalna cena 1 280 zł -5% 1 216 zł
Konsola ręcznie malowana w stylu prowansalskim na giętych nóżkach, posiada metalowe uchwyty w kolorze mosiędzu. Korpus w kolorze kremowy półpołysk z przetarciami, szczotkowany blat z frezowanymi krawędziami w kolorze brązowym z widoczną strukturą.
 • -5%

Limena LI822 Stolik kawowy

Normalna cena 1 580 zł -5% 1 501 zł
Ława ręcznie malowana w stylu prowansalskim na toczonych nóżkach, posiada metalowy uchwyt w kolorze mosiędzu. Korpus jest w kolorze kremowego półpołysku z przetarciami, szczotkowany blat z frezowanymi krawędziami w kolorze brązowym z widoczną strukturą.
 • -5%

Limena LI2779 Witryna

Normalna cena 3 680 zł -5% 3 496 zł
Witryna w stylu prowansalskim, ręcznie malowana na giętych nóżkach, posiada ozdobne metalowe uchwyty w kolorze mosiędzu. Korpus w kolorze kremowego półpołysku z przetarciami, brązowy szczotkowany wieniec z frezowanymi krawędziami z widoczną strukturą.
 • -5%

Limena LI2716 Biurko

Normalna cena 1 380 zł -5% 1 311 zł
Biurko w stylu prowansalskim ręcznie malowane, na toczonych nóżkach, posiada ozdobne metalowe uchwyty w kolorze mosiędzu. Korpus w kolorze kremowego półpołysku z przetarciami, szczotkowany blat z frezowanymi krawędziami jest w kolorze brązowym.
 • -5%