Lista produktów marki Light&Living

Light&Living – holenderska marka.

Stawia na modny design połączony z klasycznym stylem. Dwa razy w roku prezentuje nową kolekcję inspirowaną najnowszymi trendami modowymi.

Właśnie od abażurów zaczęła się czterdziestoletnia już historia marki Light&Living. Firma od początku stawiała sobie za cel tworzenie unikalnych produktów, tym samym udowadniając, że nawet prosty abażur zasługuje na miano dzieła sztuki. Dziś w ofercie marki można znaleźć niezliczoną liczbę abażurów produkowanych w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach. Uwagę zwraca ich pokrycie – to nie zwykłe płótno, ale bardzo modne w ostatnich latach len i welur. Szczególnie ten drugi przyciąga uwagę. Abażury pokryte welurem doskonale pasują do uszytych z tej samej tkaniny zasłon, narzut czy poduszek do salonu. Tym samym marka udowadnia, że wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i stara się im sprostać. A wszystko to w przystępnej jak na produkty klasy premium cenie.

Abażury były pierwszym pomysłem marki Light&Living, ale bardzo szybko jej założyciele doszli do wniosku, że wolą dostarczać swoim klientom gotowe produkty. Tak powstały pierwsze lampy Light&Living. Utrzymane w klasycznym stylu z delikatną nutą nowoczesności są dodatkiem pasującym do wszystkich rodzajów wnętrz. Nieobce im bogato zdobione salony w stylu glamour, ale też minimalistyczne wnętrza industrialne i skandynawskie. Lampy, które oferujemy w naszym sklepie, zostały starannie wybrane z bogatej oferty lamp Light&Living. Wybraliśmy te, które naszym zdaniem są najbardziej stylowe i oferują najlepszą jakość oświetlenia.

Klasyczna ceramika i ponadczasowe wzornictwo połączone z odwieczną potrzebą otaczania się ciepłem blasku świec zaowocowało powstaniem świeczników jedynych w swoim rodzaju. Stylizowane na stare, przecierane, wydają się tchnąć duchem minionych epok. W naszym sklepie mamy świeczniki Light&Living w kolorze złamanej bieli i świeżej mięty. Oferujemy różne rozmiary. Zachęcamy do stworzenia własnego, unikalnego zestawu. Świeczniki ceramiczne Light&Living doskonale sprawdzą się w salonach w stylu boho, a także na tarasach, w ogrodach i na patiach. Pasują do nich świece w różnych kształtach, ale my najbardziej polecamy klasyczne, grube i długie. Ukoronowaniem dekoracji mogą być ceramiczne kwiaty Light&Living.

Nowoczesne, lekkie, designerskie, a jednocześnie bardzo funkcjonalne i cieszące oko prostotą. Takie właśnie są stoliki kawowe Light&Living. Uwagę przyciąga szklany blat – rozwiązanie stosowane od wielu lat, ale wciąż bardzo modne i poszukiwane. Taki stolik, chociaż z nazwy kawowy, doskonale sprawdzi się nie tylko w salonie, ale też na tarasie, w gabinecie, sypialni. Będzie przyciągającym oko dodatkiem do wnętrza. W jego towarzystwie może stanąć filarowy stolik Light&Living, smuklejszy i węższy, idealnie nadający się do ustawienia na nim kwiatów lub dekoracyjnych dodatków.

Aktywne filtry