Meble Drewniane Bukowe Nereida

NEREIDA

Drewniane meble Nereida z drewna bukowego

Nereida to kolekcja mebli z litego drewna bukowego. Buk to materiał z którego od lat produkowane są drewniane meble. Ceniony za trwałość, wytrzymałość oraz ciepłą barwę. Fronty oraz blat tworzy buk cięty pod długości, natomiast boki to buk wykonany metodą mikrowczep (wyselekcjonowane elementy drewna ułożone w mozaikę).

Lite bukowe drewno pozwala uzyskać nie tylko wspaniałe efekty jakościowe, ale też wizualne. Meble Nereida posiadają masywną formę, proste kształty oraz charakterystyczne fronty. Oferuje bukowe komody, szafki RTV, kredensy, witryny, stoliki kawowe, stoły i półki wiszące. Kolekcja umożliwia stworzenie przytulnej i ciepłej aranżacji w jadalni lub salonie. Posiada naturalny układ słojów. Niesamowity efekt wizualny tworzą elementy we frontach, wycięte z koła belek. Nereida cechuje się funkcjonalnością i trwałością.

Aktywne filtry

Wybór drewnianych mebli to potrzymanie tradycji i poddanie się urokowi naturalnemu materiałowi o niepowtarzalnym pięknie. Solidność oraz trwałość mebli z drewna jest znacząco wyższa, niż mebli z płyty wiórowej, czy forniru. Meble drewniane są inwestycją na lata. Łatwe w pielęgnacji, odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania oraz posiadające możliwość odnowienia. Często zakupione lub wykonane meble przez dziadków w młodzieńczych latach wyglądają na obecną chwilę jakby były co najmniej o połowę młodsze i są  gotowe na kolejne długie lata użytkowania. Drewno jest bardzo cennym surowcem, przydanym oraz bezpiecznym dla człowieka. W przeciwieństwie do sztucznych materiałów, drewno redukuje wilgoć w pomieszczeniu i jest bezpieczne dla alergików. Obecni stolarze, technolodzy drewna tworzą z tym materiałem nowoczesne wzory, których wynikiem jest właśnie kolekcja Nereida. Piękno dzikiej natury zamknięte w bryle o prostych kształtach. Meble Nereida wykonywane są z litego drewna bukowego, czyli materiału o ciepłej i przyjemnej dla oka barwie. Z pewnością każdy kto wejdzie do salonu lub jadalni wyposażonej w te meble będzie zachwycony i oczarowany, ponieważ jest to wzornictwo, którego nie znajdziesz w meblarskich sklepach sieciowych.