Meble drewniane francuskie prowansalskie retro czarne z drewnianym blatem

SORRENTO LIV

Kolekcja Sorrento to niezwykłe meble w stylu prowansalskim. Czarne połyskliwe, przecierane korpusy idealnie współgrają z jasnobrązowymi blatami i uchwytami w odcieniu starego złota. Gięte nogi, ozdobne uchwyty i rzeźbienia, zaokrąglone fronty i przede wszystkim odważny czarny kolor to cechy kolekcji Sorrento. Dominujący czarny kolor mebli przełamany jest jasnym blatem i uchwytami a także strukturą- korpusy są ręcznie malowane z widocznymi pociągnięciami pędzla, co sprawia iż każdy mebel jest niepowtarzalny.

Aktywne filtry

Sorrento SO027 Szafka nocna

699 zł
Szafka nocna recznie malowana w stylu prowansalskim na giętych nóżkach, ma ozdobne metalowe uchwyty w kolorze mosiędzu oraz rzeźbienia na cokole. Korpus koloru czarnego w połysku z przetarciami, blat z frezowanymi krawędziami koloru drewna w półmacie.

Sorrento SO024 Konsola

899 zł
Konsola ręcznie malowana w stylu prowansalskim na giętych nóżkach, ma ozdobne metalowe uchwyty w kolorze mosiędzu oraz rzeźbienia na cokole. Korpus koloru czarnego w połysku z przetarciami, blat z frezowanymi krawędziami koloru drewna w półmacie.