komoda design LivinHill Stilig

STILIG LIV

Kolekcja mebli Stilig to niezwykłe komody, które wyróżniają się nie tylko swoją funkcjonalnością, ale także niezwykłym designem. Każda komoda została stworzona z najwyższą starannością, a ich forma i niebanalny kolor zachwycają od pierwszego spojrzenia. To meble, które nie tylko pomagają w przechowywaniu, ale także stanowią wyjątkową ozdobę każdego pomieszczenia. Kolekcja ta to połączenie elegancji i funkcjonalności, które z pewnością podkreśli unikalny charakter wnętrza.

Aktywne filtry

Stilig ST023A Komoda

Normalna cena 4 490 zł -5% 4 266 zł
Oryginalna komoda w kolorze butelkowej zieleni ze złotymi akcentami w postaci ozdobnych uchwytów i nóg. Prosty design przełamany jest wykończeniem 3D idealnie spasowanym z nogami i kształtem uchwytów.
  • -5%

Stilig ST012 Komoda

Normalna cena 2 990 zł -5% 2 841 zł
Oryginalna komoda w kolorze szarym ze złotymi akcentami w postaci uchwytów, nóg i listwy ozdobnej wokół drzwi. Korpus jest pokryty okleiną w widoczną strukturą drewna a drzwi pokryte są łączącej rekina (shagreen) ze wzorem.
  • -5%

Stilig ST816 Komoda

Normalna cena 3 190 zł -5% 3 031 zł
Oryginalna komoda w kolorze szarym ze złotymi akcentami w postaci ozdobnej listwy wokół drzwi i nóżek. Front pokryty jest lnianym, ręcznie malowanym płótnem ze wzorem marmuru. Korpus jest pokryty okleiną w widoczną strukturą drewna.
  • -5%

Stilig ST804 Komoda

Normalna cena 3 290 zł -5% 3 126 zł
Oryginalna komoda w kolorze orzechowym z turkusowym frontem ze złotymi akcentami w postaci wytłoczonego wzoru w kształcie pawich piór, ozobnej listwy wokół drzwi oraz złotymi nogami. Korpus jest pokryty okleiną w widoczną strukturą drewna.
  • -5%

Stilig ST504 Komoda

Normalna cena 4 690 zł -5% 4 456 zł
Oryginalna komoda w kolorze szarym z intarsją nadającą efekt 3D. Wzór podkreślony jest malowanymi srebrnymi liniami. Korpus jest pokryty okleiną w widoczną strukturą drewna. Akrylowe proste uchwyty posiadają metalowe złote akcenty.
  • -5%

Stilig ST310 Komoda

Normalna cena 4 990 zł -5% 4 741 zł
Oryginalna komoda w kolorze jasnoszarym ze złotymi akcentami w postaci uchwytów i nóg. Fronty drzwi mają wytłoczony wzór łuków, który idealnie współgra z uchwytami w tym kształcie.
  • -5%

Kolekcja mebli Stilig to niezwykłe komody, które wyróżniają się nie tylko swoj ą funkcjonalnością, ale także niezwykłym designem. Każda komoda została stworzona z najwyższą starannością, a ich forma i niebanalny kolor zachwycają od pierwszego spojrzenia. To meble, które nie tylko pomagają w przechowywaniu, ale także stanowią wyjątkową ozdobę każdego pomieszczenia. Kolekcja ta to połączenie elegancji i funkcjonalności, które z pewnością podkreśli unikalny charakter wnętrza.