meble drewniane vintage w stylu francuskim

VENEZIA BIANCO LIV

Piękne, zaokrąglowne, kształy, wypukłości, giete nóżki mebli w stylu ludwikowskim i delikatny kolor beżowy to atuty tych wyjątkowych produktów z serii Venezia. Dzięki swojej nienachalnej kolorystyce wpasowują się idealnie w każde wnętrze. Wykonane z drewna brzozy są solidnym i trwałym produktem, który pozostanie z Tobą na długie lata.

Aktywne filtry

Venezia Bianco VEB821K Komoda

Normalna cena 1 999 zł -5% 1 899 zł
Elegancka komoda z litego drewna na giętych, frezowanych nogach utrzymana w stylu prowansalskim. Korpus w niejednolitym, półmatowym kolorze jasnego beżu. Korpus i top posiadają charakterystycznego kornika oraz ozdobne ćwieki. Komoda posiada dekor
  • -5%

Venezia Bianco VEB886K Szafa

Normalna cena 5 999 zł -5% 5 699 zł
Szafa z litego drewna z giętymi, frezowanymi nogami utrzymana w stylu prowansalskim. Korpus w kolorze kości słoniowej, półmatowy. Korpus utrzymany jest w niejednolitym, półmatowym kolorze jasnego beżu. Korpus i top posiadają charakterystycznego kornika.
  • -5%

Venezia Bianco VEB859K Szafa

Normalna cena 3 999 zł -5% 3 799 zł
Szafa z litego drewna na giętych, frezowanych nogach utrzymana w stylu prowansalskim. Korpus w niejednolitym, półmatowym kolorze jasnego beżu. Korpus i lamówka posiadają charakterystyczny kornik i ozdobne świeki. Szafa posiada ozdobną, metalową ręką.
  • -5%

Venezia Bianco VEB809K Stolik kawowy

Normalna cena 1 999 zł -5% 1 899 zł
Stolik kawowy z litego drewna na giętych, frezowanych nogach utrzymany w stylu prowansalskim. Korpus w niejednolitym, półmatowym kolorze jasnego beżu. Korpus i top posiadają charakterystycznego kornika i ozdobne świeki. Stół ozdobiony jest, metalowa ręką.
  • -5%