Meble Livinhill drewniane bielone kremowe klasyczne stylowe gięte fronty ludwik

VERONA LIV

Verona to piękne meble we francuskim stylu wykonane z drewna brzozowego. To kolekcja obejmująca meble drewniane oraz meble tapicerowane do sypialni. Eleganckie wzornictwo mebli nawiązuje do mebli klasycznych, a ich ekskluzywny charakter podkreślają najdrobniejsze detale. Perfekcyjnie wykończona politura, którą celowo postarzono ozdabiając ją detalami nadającymi meblu patyny czasu, stylowe rzeźbienia i piękne okucia, a także delikatne tkaniny, którymi wyścielone są szuflady – każdy detal został wykonany z dbałością i starannością.

Aktywne filtry

Verona VE821 Komoda

Normalna cena 3 260 zł -5% 3 097 zł
Komoda drewniana na giętych, frezowanych nogach w stylu prowansalskim. Korpus koloru kości słoniowej w półpołysku, blat koloru miodowego w połysku. Komoda posiada metalowe uchwyty w kolorze ciemnego mosiędzu, szuflady na wyłożone aksamitem.
 • -5%

Verona VE873 Komoda

Normalna cena 4 260 zł -5% 4 047 zł
Komoda drewniana na giętych, frezowanych nogach jest w stylu prowansalskim. Korpus jest w kolorze kości słoniowej w półpołysku a blat w kolorze miodowym w połysku. Korpus i blat posiadają charakterystyczne kornikowanie oraz ozdobne świeki.
 • -5%

Verona VE815 Komoda

Normalna cena 4 360 zł -5% 4 142 zł
Komoda drewniana na giętych, frezowanych nogach w stylu prowansalskim. Korpus w kolorze kości słoniowej w półpołysku, blat w kolorze miodowym w połysku. Komoda posiada metalowe uchwyty w kolorze ciemnego mosiędzu, szuflady wyłożone aksamitem.
 • -5%

Verona VE803 Komoda

Normalna cena 3 599 zł -5% 3 419 zł
Komoda drewniana na giętych, frezowanych nogach w stylu prowansalskim. Korpus koloru kości słoniowej w półpołysku a blat w kolorze miodowym w połysku. Komoda posiada metalowe uchwyty w kolorze ciemnego mosiędzu, szuflady są wyłożone aksamitem.
 • -5%

Verona VE833 Komoda RTV

Normalna cena 2 599 zł -5% 2 469 zł
Komoda rtv drewniana na giętych, frezowanych nogach jest w stylu prowansalskim. Korpus jest w kolorze kości słoniowej w półpołysku a blat w kolorze miodowym w połysku. Korpus i blat posiadają charakterystyczne kornikowanie oraz ozdobne świeki.
 • -5%

Verona VE876 Konsola

Normalna cena 1 199 zł -5% 1 139 zł
Konsola drewniana na giętych, frezowanych nogach jest w stylu prowansalskim. Korpus jest w kolorze kości słoniowej w półpołysku a blat w kolorze miodowym w połysku. Korpus i blat posiadają charakterystyczne kornikowanie.
 • -5%

Verona VE883 Komoda RTV

Normalna cena 3 560 zł -5% 3 382 zł
Komoda drewniana rtv na giętych, frezowanych nogach w stylu prowansalskim. Korpus koloru kości słoniowej w półpołysku, blat koloru miodowego w połysku. Komoda posiada metalowe uchwyty w kolorze ciemnego mosiędzu, szuflady wyłożone aksamitem.
 • -5%

Verona VE884 Stolik kawowy

Normalna cena 1 599 zł -5% 1 519 zł
Ława drewniana na giętych, frezowanych nogach w stylu prowansalskim. Korpus koloru kości słoniowej w półpołysku, blat w koloru miodowego w połysku. Korpus i blat posiadają charakterystyczne kornikowanie oraz ozdobne ćwieki.
 • -5%

Verona VE882 Komoda RTV

Normalna cena 1 999 zł -5% 1 899 zł
Komoda drewniana rtv na giętych, frezowanych nogach w stylu prowansalskim. Korpus koloru kości słoniowej w półpołysku, blat koloru miodowego w połysku. Komoda posiada metalowe uchwyty w kolorze ciemnego mosiędzu, szuflady na wyłożone aksamitem
 • -5%

Verona VE860 Witryna

Normalna cena 4 660 zł -5% 4 427 zł
Witryna drewniana na giętych, frezowanych nogach w stylu prowansalskim. Korpus koloru kości słoniowej w półpołysku. Witryna posiada metalowe uchwyty w kolorze ciemnego mosiędzu, frezowania oraz szufladą i plecy wyłożone aksamitem.
 • -5%

Verona VE849 Regał

Normalna cena 5 260 zł -5% 4 997 zł
Regał drewniany na giętych, frezowanych nogach w stylu prowansalskim. Korpus koloru kości słoniowej w półpołysku. Regal posiada metalowe uchwyty w kolorze ciemnego mosiędzu, szuflady wyłożone aksamitem.
 • -5%

Verona VE894 Szafka nocna

Normalna cena 1 399 zł -5% 1 329 zł
Szafka nocna na giętych, frezowanych nogach w stylu prowansalskim. Korpus koloru kości słoniowej w półpołysku, blat koloru miodowego w połysku. Szafka posiada metalowy uchwyty w kolorze ciemnego mosiędzu, szuflada wyłożona aksamitem.
 • -5%

Verona VE810 Stół 168cm

Normalna cena 2 960 zł -5% 2 812 zł
Stół drewniany na giętych, frezowanych nogach w stylu prowansalskim. Korpus koloru kości słoniowej w półpołysku, blat koloru miodowego w połysku. Korpus i blat posiadają charakterystyczne kornikowanie oraz ozdobne ćwieki.
 • -5%

Verona VE808 Konsola

Normalna cena 1 399 zł -5% 1 329 zł
Konsola drewniana na giętych, frezowanych w stylu prowansalskim. Korpus koloru kości słoniowej w półpołysku, blat w kolorze miodowym w połysku. Konsola posiada metalowe uchwyty w kolorze ciemnego mosiędzu.
 • -5%