Dostawa

Transport I Dostawa

Informacje O Doręczeniu Przesyłki

O nadanej przesyłce informujemy przynajmniej jeden dzień przed jej doręczeniem. Zazwyczaj odbywa się to drogą telefoniczną w której Klient potwierdza lub odmawia jej przyjęcia. W przypadku odmowy, ustalany jest przez naszego pracownika nowy termin doręczenia.

Indywidualna Wycena Transportu

Przy zamówieniach mebli zmontowanych (niektóre meble drewniane, fornirowane) transport odbywa się naszym transportem firmowym. W tym przypadku cena za usługę logistyczną, ustalana jest indywidualnie.

Nie wnosimy przesyłek cięższych niż 30 kg

Zgodnie z obowiązującym prawem, pracownik operatora logistycznego ma obowiązek wnieść paczkę do maksymalnej wagi 30 kg. Jeśli Twoje paczki są cięższe, nie zostaną wniesione. Nie są również świadczone dodatkowe usługi w tym zakresie.

Ceny Kilku Sztuk

Nie zawsze sumujemy cenę za każdą kolejną paczkę. Z uwagi na małe gabaryty paczek (mebli do samodzielnego montażu) istnieje możliwość obniżenia kosztów transportu.

Procedury Odbioru Przesyłki:

Pracownik operatora logistycznego lub nasz pracownik ma obowiązek wydać towar z auta, nie ma obowiązku wnosić go do domu klienta.

Podczas odbioru upewnij się, że opakowania nie zawierają uszkodzeń mechanicznych.

W momencie stwierdzenia jakichkolwiek niezgodności np. uszkodzenie opakowania przesyłki, podpisz list przewozowy z adnotacją "opakowanie uszkodzone". Następnie rozpakuj przesyłkę i w obecności kuriera sprawdź, czy jej zawartość nie jest uszkodzona. Jeśli stwierdzisz uszkodzenia elementów wypełnij z pracownikiem protokół szkody. Tylko protokół szkody wypełniony przy odbiorze będzie podstawą do dalszej reklamacji.

Sprawdź zawartość przesyłki pod kątem zgodności z zamówieniem (np, kolor, ilość elementów/brył), o wszelkich niezgodnościach natychmiast nas poinformuj.

Jeśli po odbiorze przesyłki stwierdzisz braki, uszkodzenia, niezgodności, złóż reklamacją za pośrednictwem naszej strony: Formularz reklamacyjny.

Pamiętaj, że w momencie podpisania dokumentu odbioru na Ciebie przechodzi odpowiedzialność za uszkodzenia rzeczy sprzedanej.