Wnętrza

Pierwsze i zasadnicze pytanie powinno dotyczyć rozmiaru stołu, tj. ilu osobom powinien służyć na co dzień, a ilu osobom od święta? Czy stół powinien być rozkładany czy też nie?

Zmieniające się, właściwie co roku, trendy wnętrzarskie, wzbudzają w nas poczucie, że nasze mieszkania nie są już tak świetne jak wtedy, kiedy je urządzaliśmy.

Świetną dekoracją każdego wnętrza jest konsola. Sama w sobie stanowi dodatek, ale wraz z innymi dekoracjami, nadaje charakter całemu pomieszczeniu.

Biuro w domu? Do niedawna taka opcja wydawała się prawdziwym luksusem. W dobie pandemii praca w trybie home office zyskała jednak ogromną popularność i nic nie zapowiada, by w przyszłości miało się to zmienić. Jak urządzić kącik do pracy w mieszkaniu? Sprawdzamy!

Osobna jadalnia to duży komfort dla domowników. Nie tylko codzienne, ale i świąteczne posiłki spożywane w elegancko urządzonej jadalni, są dużą przyjemnością. Jak urządzić jadalnię? Jaki stół i krzesła dobrać?

RADOMSKO - poznaj historię meblarstwa w naszym mieście

Jak urządzić wnętrza w stylu francuskim?

Urządzamy wnętrze w stylu hampton.

Chcesz być na bieżąco z trendami? Odmień design wnętrza na wiosnę!

Marzysz o idealnej, kobiecej sypialni?  W pokoju o pastelowych odcieniach, z mięciutkim welwetowym zagłówkiem łóżka, z szafą i konsolką w ciepłym odcieniu mrożonej czekolady, z połyskującymi detalami, poczujesz się wyjątkowo!